Klub Integracji Społecznej serdecznie zaprasza całe rodziny do udziału w projekcie „Moja rodzina”

Projekt „Moja rodzina” został opracowany z myślą o poprawie funkcjonowania społeczno-rodzinnego. Zapewniamy specjalistyczne wsparcie indywidualne i grupowe, atrakcyjne treningi w tym, coaching rodzicielski. W trakcie gdy rodzice będę udoskonalać swoją wiedzę i umiejętności, dzieci pod opieką animatora zabaw będą kreatywnie i twórczo spędzać czas. W celu umocnienia więzi rodzinnych przewidujemy dla uczestników projektu 3-dniowy wyjazd edukacyjno-integracyjny podczas, którego będą poruszane interesujące tematy dotyczące współczesnej młodzieży.  Uczestnicy projektu będą mieli możliwość skorzystania z pomocy i wsparcia specjalistów m.in. psychologa, prawnika, logopedy, w zależności od potrzeb rodziny.  Projekt „Moja rodzina” jest dedykowany
dla 30 rodzin zamieszkujących na terenie miasta Skarżyska-Kamiennej.

Więcej informacji otrzymasz w biurze projektu, które mieści się w Klubie Integracji Społecznej przy ul. Sikorskiego 10 w Skarżysko-Kamiennej lub kontaktując się z pracownikami Klubu Integracji Społecznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skarżysku-Kamiennej pod tel. 41-252-80-28 lub 41-252-05-97.

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne, rekrutacja trwa, przyjdź nie czekaj!

Projekt „Moja rodzina” został dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+)  w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie  dla Świętokrzyskiego 2021-2027.

#FunduszeUE, #FunduszeEuropejskie, #PomocSpołeczna, #rodzina

Komentowanie jest wyłączone.