Poszukiwana osoba do pracy w projekcie “Nowe Szanse w MOPS” – Koordynator Programu Aktywności Lokalnej

W związku z realizacją V Edycji Projektu “Nowe Szanse w MOPS”, w ramach Priorytetu VII “Promocja integracji społecznej” Działanie 7.1 “Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji”, Poddziałanie 7.1.1 “Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Skarżysku-Kamiennej poszukuje:

1. Do realizacji projektu:

  • Koordynator Programu Aktywności Lokalnej

Najważniejsze obowiązki:

  • organizacja i nadzór nad realizacją Programów Aktywności Lokalnej;
  • prowadzenie i kompletowanie dokumentacji projektowej Uczestników projektu dotyczącej realizacji Programów Aktywności Lokalnej zgodnie z wytycznymi IP oraz Zasadami PO KL;
  • archiwizacja dokumentacji projektowej dotyczącej Uczestników projektu uczestniczących w Programie Aktywności Lokalnej;
  • ścisła współpraca z pracownikami socjalnymi, asystentami rodzinnymi i osób niepełnosprawnych realizującymi Program aktywności Lokalnej;
  • zapewnienie i koordynacja dostępu do usług związanych z realizacją Programu Aktywności Lokalnej.

Od kandydata wymagamy:

  • wykształcenie wyższe, preferowane – Pracownik socjalny lub Pedagog;
  • udokumentowane min. 2 letnie doświadczenie zawodowe ze szczególnym naciskiem na pracę przy projektach systemowych współfinansowanych z EFS;
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych (komunikatywność, asertywność);
  • terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • odpowiedzialność;
  • bardzo dobra obsługa komputera w zakresie Pakietu MS Office;
  • umiejętność pracy w zespole.

Planowana forma zatrudnienia – umowa o pracę w wymiarze 1 etatu.

Prosimy o przesyłanie CV na adres:

  • poczty elektronicznej:
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Skarżysku-Kamiennej, ul. Sikorskiego 19, 26-110 Skarżysko-Kamienna

lub skorzystanie z poniższego formularza:

    Imię i nazwisko:

    Adres e-mail:

    Dotyczy ogłoszenia:

    Treść wiadomości:

    Załącz CV:

    Załącz inny dokument:

    Wyślij kopię wiadomości na swój adres e-mail:

    Rozwiąż zadanie:

    Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli następującej treści:

    “Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”

    Termin nadsyłania aplikacji mija 30 stycznia 2012 r. o godzinie 9:00 (decyduje data wpływu).

    Szczegółowych informacji udziela:

    Klub Integracji Społecznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
    ul. Sikorskiego 10
    26-110 Skarżysko-Kamienna
    tel. 41 25 28 028

    Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

    Komentowanie jest wyłączone.